TACHOMATT Yellow to najnowsze i najlepsze urządzenie niezbędne do pobierania danych z tachografów oraz z kart kierowców.

Tkacz-Kamuda technologia na wysokim poziomie

  • Sprzedaż programu TACHOMATT Yellow.
  • Szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania TACHOMATT Yellow.
  • Sprzedaż urządzeń i akcesoriów do tachografów.
  • Szkolenia z zakresu obsługi tachografu cyfrowego dla kierowców i przedsiębiorców na terenie województwa śląskiego.

Tachodrive 4 – Nowość

OPIS URZĄDZENIA:

Profesjonalne urządzenie nowej generacji, służące do pobierania, analizy i archiwizacji danych z tachografu cyfrowego oraz karty kierowcy. TachoDrive4 umożliwia pobranie danych z karty kierowcy, bezpośrednio (wbudowany czytnik kart), lub pośrednio poprzez złącze przednie tachografu oraz z pamięci masowej tachografu (poprzez załączony kabel).

BUDOWA URZĄDZENIA:

TD4 posiada wytrzymałą aluminiową obudowę, chroniącą znajdującą się we wnętrzu elektronikę przed uszkodzeniem mechanicznym. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości podświetlaną klawiaturę membranową z ośmioma klawiszami. Pozwala ona korzystać z urządzenia nawet przy słabym oświetleniu. Informacje, wykresy i przeanalizowane dane wyświetlane są na czytelnym, wysokokontrastowym, kolorowym wyświetlaczu LCD. Urządzenie zasilane jest z wbudowanego akumulatora litowo-polimerowego. Akumulator o dużej gęstości energii, nie posiada tzw. efektu pamięciowego, co stwarza możliwość jego doładowywania, bez obawy o utratę pojemności. Zapewnia on poprawną pracę urządzenia przez minimum pełne 2 dni robocze, bez konieczności doładowania.